Zopim alternativa

Existuje nějaká alternativa k chatu Zopim? Rozhodli jsme se porovnat a představit vám vlastnosti chatovací aplikace Lime Talk, alternativy Zopimu.

Lime Talk je jednoduchá, uživatelsky přívětivá chatovací aplikace pro web. Jinými slovy umožňuje vám na web umístit chatovací okénko a v reálném čase komunikovat s návštěvníky vašeho webu, podobně jako u Zopimu. Na svých webech ji používají drobní podnikatelé i velké firmy po celém světě. Lime Talk je ale oproti Zopimu původem český.

V tomto článku se podrobněji podíváme na specifika jednotlivých aplikací.

zopim               final1-250-104

Zopim nabízí poměrně širokou škálu funkcí. Všechny běžně používané a potřebné funkce ale nejsou dostupné už v základním balíčku, takže pokud například potřebujete přizpůsobit barvy chatovacího okénka tak, aby ladily s barvami vašeho webu, je třeba si připlatit. V základním balíčku chybí také například statistky, což je trochu škoda.

Rozhraní je o něco málo komplikovanější, a tak se v něm musí člověk chvíli orientovat.

Lime Talk nabízí dostatečnou funkcionalitu a oproti Zopimu ji má už v základním balíčku. Respektive Lime Talk žádné cenové balíčky nemá; uživatel dostane všechny potřebné funkce k dispozici hned a tím je i jeho cena výrazně přijatelnější.

K dispozici jsou různé funkce, které usnadňují práci a pomáhají zefektivnit Váš business: předdefinované odpovědi, hlídání neaktivity operátora či možnost aktivně oslovit návštěvníka. Uživatelské rozhraní je přívětivé, ovládání intuitivní, takže jednotlivé funkce nemusíte dlouho hledat.

CS - widget min online

Lime Talk – Zopim alternativa

Shrňme tedy v čem se Lime Talk od Zopim chatu odlišuje:

  • Lime Talk je cenově o dost dostupnější – stojí 120 Kč / měsíc (při delším předplatném ještě méně). Oproti Zopimu je to méně než polovina.
  • Lime Talk nabízí již v základní verzi užitečné funkce – například možnost přizpůsobit barvy chatovacího okénka a upravit veškeré texty, které se zobrazují návštěvníkovi.
  • Nebo například neomezené množství automatických zpráv (definujete si pravidla podle kterých pak aplikace sama odesílá zprávy návštěvníkům). 
  • Uživatelské rozhraní Lime Talk je přehlednější a je kompletně v češtině, včetně české podpory.

Závěrečné shrnutí

Lime Talk je kvalitní a cenově dostupná alternativa chatu Zopim a rozhodně lze doporučit. Chcete-li si aplikaci prohlédnout sami, vyzkoušejte 15 dní plnohodnotnou zkušební verzi, kterou získáte zdarma po registraci.