Userlike alternativa

Userlike je live chat aplikací, ke které existuje několik alternativ. Jedna z nich je Lime Talk.

userlike         final1-250-104

Lime Talk, Userlike alternativa, je profesionální řešení live chatu pro web: malého komunikačního okénka skrze které můžete komunikovat s návštěvníky vašeho webu.

Společné vlastnosti obou aplikací

Mezi vlastnosti, které jsou oběma aplikacím společné, patří například flexibilní přizpůsobení vzhledu a textů chatovacího okénka, podpora práce ve více operátorech, statistiky návštěvnosti nebo možnost napojení na mobilní telefon. V Lime Talk si můžete také uložit často se opakující odpovědi nebo nastavit automatické zprávy, které pak oslovují vaše návštěvníky za vás.

Jak Lime Talk, tak Userlike nabízejí “white label” – tedy možnost skrýt z komunikačního okénka logo live chat poskytovatele. Zatímco Userlike toto nabízí až v “Corporate” verzi, která stojí 199 EUR / měsíc, u Lime Talk si to můžete pořídit již od 7 EUR měsíčně. Navíc lze platit v českých korunách.

Cenové srovnání

Máte-li více než jednu konverzaci denně, je třeba sáhnout po placené verzi, která ale v Userlike vyjde hned na 29 EUR / měsíc (nejnižší plán totiž obsahuje rovnou 3 operátory).

Lime Talk jsou ceny mnohem flexibilnější a i nižší: začínají na 4,5 EUR / měsíc a navíc se platí jen za skutečně používané operátory. V praxi vás tedy Lime Talk nebude stát víc než 120 Kč / měs.

Shrnutí

Lime Talk je zajímavým a velmi dostupným řešením online chatu pro web nebo e-shop jakékoliv velikosti a je skvělou alternativou k Userlike. Pomůže zvýšit atraktivitu Vašeho webu, i obchodní konverze. Nabízí 15-denní zkušební verzi zdarma, takže jej můžete bez závazků vyzkoušet. Registrace zabere pár kliknutí a instalace je pro správce webu otázka pěti minut. Jako takový lze Lime Talk určitě doporučit.