Olark alternativa

Olark je významným poskytovatelem live chatu pro weby. Pokud hledáte i jiné možnosti, jak řešit chat na vašem webu, profesionální alternativu tohoto řešení je chat aplikace Lime Talk.

oalrk                  final1-250-104

Podobně jako Olark, Lime Talk poskytuje malé komunikační okénko, které si můžete snadno přidat na Váš web a v reálném čase skrze něj chatovat s Vašimi návštěvníky. Komunikace probíhá oboustranně a zahájit ji může nejen návštěvník, ale i operátor a nebo automat, který si v Lime Talk můžete aktivovat. Tím získáte skvělý nástroj pro zvýšení interakce zákazníků na vašem webu.

Zatímco Olark je pouze v angličtině, Lime Talk je ryze české řešení. Kdykoliv si s něčím nebudete vědět rady, můžete se obrátit na českou zákaznickou podporu.

Lime Talk je jednoduše ovladatelný a má i jednoduchý ceník: platí se 120 Kč / měsíčně za aktivního operátora. Na rozdíl od Olarku, v Lime Talku nejsou žádné balíčky: nabízí jedinou verzi, ve které jsou dostupné úplně všechny funkce.

Můžete si v ní plně přizpůsobit barvy komunikačního okénka i texty, které se zobrazují návštěvníkům. Nastavit si neomezené množství často opakovaných odpovědí nebo nastavit automatické zprávy, které pak oslovují Vaše návštěvníky za Vás. Podobně jako u Olark, můžete Vašim návštěvníkům odpovídat skrze mobil (nebo tablet). Lime Talk totiž podporuje napojení na IM aplikace typu jabber.

CS - widget min online

Lime Talk má navíc velmi přívětivý ceník, a tak si ho může dovolit opravdu každý. V základní verzi (při ročním předplatném) stojí Lime Talk pro jednoho operátora 108 Kč, což jen něco málo přes třetinu toho, co by uživatel zaplatil za Olark. Firemní klientela si u Lime Talk může připlatit a získat tzv. “white label” verzi – tedy verzi bez loga Lime Talk. To je jedna z výhod oproti konkurenčním řešením.

Lime Talk je ideální pro weby jakékoliv velikosti. Zaměřuje se na jednoduchost ovládání, uživatelskou přívětivost a stabilitu. Jako takový je nejen vhodnou alternativou Olarku, ale v mnoha věcech jej dokonce předčí. Pokud o něm uvažujete, není nic jednoduššího, než vyzkoušet 15-denní verzi zdarma.